Fondet e pakëta për Eurovizion, Jonida bën veprimin sfidues
Këngëtarja e njohur shqiptare, Jonida Maliqi do të prezantojë Shqipërinë në "Eurovizion".

Por pavarësisht fondeve të varfëra të RTSH, këngëtarja ka vendosur që të bëj një prezantim dinjitoz për vendin tonë dhe si askush më parë ka zgjedhur që të trokasë në çdo biznes dhe institucion që të sigurojë ndihmë, në mënyrë që Shqipëria të përfaqësohet denjësisht si çdo vend tjetër.

E ftuar së fundmi në “City Radio Network” tek programi “CityNight RadioShow”, Jonida bëri publike sfidën e saj.

"Kur mendon që duhet të përfaqësosh vendin tënd dhe unë do mundohem maksimalisht që ta përfaqësoj denjësisht atë, na duhen dhe suporte shumë të rëndësishme nga njerëzit tanë, kështu që unë përpos gjithë angazhimit që ka marrë RTSH, po marrë përsipër të iki të takoj personalisht, si një ambasadore e Shqipërisë, si një artiste, si një qytetare. Kështu që kërkoj suportin e të gjithëve”, ka thënë këngëtarja. /albeu.com/
Shtuar më 05/02/2019, ora 16:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori