Florjana Garo prezanton kunatën (FOTO LAJM)

Pëlqej
Fejesa e Florjana Garos erdhi e papritur për publikun dhe këdo, pavarësisht faktit se ajo e kishte bërë publik faktin se kishte dikë në krah.

Ditën e djeshme ajo ka publikuar një kolazh me fotografi në instagramin e saj në të cilin tregonte të fejuarin , por edhe ditën e fejesës duke i lajmëruar kështu të gjithë ndjekësit.

Megjithatë gjatë mëngjesit të sotëm Floriana ka nisur të publikojë disa foto të tjera në rrjete sociale, ku ndër to shfaqet edhe kunata e saj. Ato duken mjaft të afërta me njëra-tjetrën në këtë foto. /albeu.com/
Shtuar më 19/06/2017, ora 10:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori