Floriana Garo e zhgënjyer me Tv Klan: Isha unë autorja e programit
Floriana Garo nuk e priste që emisioni “Jo vetëm modë” do të vazhdohej edhe pa të.

Në një intervistë të fundit për “Bluetooth”, Garo nuk tingëllon shumë e lumtur për faktin që, duke qenë edhe autore e programit, “Klan” vendosi ta risjellë “Jo vetëm modë” me gazetarë të rinj dhe me një prezantuese tjetër.

“Më surprizoi si lajm, pasi unë isha autore e emisionit, jo vetëm moderatorja”, shprehet Floriana.

Ajo mendon se duke qenë se ka ndryshuar disi si format, “Jo vetëm modë” i duhej ndryshuar edhe emri. Megjithatë, patentën për emisionin e ka televizioni.

“Më surprizoi si lajm, pasi unë isha autorja e emisionit, jo vetëm moderatorja. Nuk e mendoja që ai format mund të bëhej më njësoj, ndaj edhe emri duhej të ishte ndryshe, por këtë gjë e vendosi “Klan” që mbart patentën e emisionit” shkruan anabel.

Në 2013-ën, Garo e nisi “Jo vetëm modë” bashkë me Albert Dumanin, por këtë vit vendosi të hiqte dorë prej tij për të jetuar jashtë vendit, në Zvicër. Tani, programi i lifestyle & showbiz prezantohet nga Nevina Shtylla dhe si gazetar kryesor ka Eni Shehun.
Shtuar më 16/12/2017, ora 18:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori