Flori tregon çfarë duhet të ndryshojë në Portokalli
Florjan Binaj i ftuar në Mos i Fol Shoferit ka rrëfyer disa detaje nga jeta personale dhe puna.

Në bisedë e sipër Binaj tregoi dhe se çfarë do të donte të ndryshonte në emisionin ku bën pjesë.

“Nuk do ndryshoja shumë gjëra sepse është një format që e ka rritur veten në këto 15 vite. Ajo që do na ndihmonte shumë do ishte të gjenim një formulë që të dilnim pak më rrallë. Për shembull gjithë vitin por një javë po, një javë jo.

Do na bënte shumë mirë, do bënim numra më cilësor. Ne çdo gjë që bëjmë, e bëjmë për 3 ditë. Ndoshta do ishte diçka që do na linte kohë të bënim gjëra më të mira, por do kishte të keqe që dembelët do bëheshin edhe më dembelë. Prandaj po rrimë akoma në këto shina.”

Po kështu, Florjani zbuloi edhe sekretin e tij të suksesit. Shumë punë! /albeu.com/
Shtuar më 09/12/2018, ora 16:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori