Flori Mumajesi sot ka ditëlindjen, Shkurte Gashi e uron
Flori Mumajesi me këtë datë feston ditëlindjen, kantautori mbushi plot 37 vite.

Me këtë rast, ai ka pranuar urime nga miqtë, kolegët dhe fansat e tij, të cilët janë të shumtë.

Një urim të bukur, atij ia bëri këngëtarja Shkurte Gashi, e cila njihet për miqësi shumë të mirë me Florin.

Urime ditëlindjen”, ka shkruar këngëtarja sipër fotografisë ku shihet pranë Florit.
Shtuar më 23/08/2019, ora 18:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori