Flori Mumajesi ndryshon edhe zanat pasi iku në Kosovë (VIDEO)
Flori Mumajesi bëri bujë me shpërnguljen e tij nga Tirana për në Prishtinë, gjë e cila ndodhi edhe për shkak të një dashurie aty.

Ai ka publikuar sëfundmi një video në rrjetet sociale duke i rënë baterisë me furi.

Kjo është një shaka e kantautorit të njohur për mjaft klipe dhe tekste të tij. /albeu.com/

Shtuar më 05/06/2017, ora 13:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori