Flori Mumajesi drejt Kosovës, fansat e përgëzojnë (FOTO LAJM)

Suksesi që ka korrur është i madh dhe jo vetëm brenda trojeve shqiptare. Një ditë më parë, Flori Mumajesi ka udhëtuar drejt Kosovës, për koncertin e tij të radhës.

Sapo është kthyer, ai ka postuar edhe një foto në Instagram me disa kuti me pica. Bashkangjitur fotos ai shkruan: "Pas koncertit, pizza për të gjithë".

Duket se atë e ka marrë uria, e ndërsa fansat e kanë përgëzuar dhe kërkuar që të rikthehet sërish. /albeu.com/


Shtuar më 07/06/2014, ora 16:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori