Flori Mumajesi, baba i fëmijës së pornostares shqiptare?
Pëlqej
Flori Mumajesi do të bëhet baba.

Ylli i filmave për të rritur me prejardhje shqiptare, Alby Rydes, po pret fëmijën e kantautorit të njohur.

Alby Rydes është në muajt e fundit të shtatzënisë dhe vazhdimisht po publikon fotografi me barkun e fryrë shkruan ekspress.

Ndërkohë edhe artisti i njohur me emrin Loco, me anë të një postimi ka uruar Albyn, duke shkruar: “Urime Alby, dëshiroj gjitha t’mirat po a s’pate mashkull ma t’mire me gjet veç Flori Mumajesi me ta fry barkun a”.

Edhe në rrjetin social Instagram, Flori dhe Rydes e ndjekin njëri-tjetrin.

Ndërsa Flori dhe Liberta Spahiu, të cilët kanë qenë në një lidhje më parë nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në rrjetet sociale.
Shtuar më 22/10/2018, ora 23:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori