Flori harron Elvanën, publikon fotografinë me vajzën misterioze (FOTO LAJM)

Pëlqej
Duket historisë mes Florit dhe ELvanës i ka ardhur fundi prej kohësh.

Edhe pse i rezervuar Flor mumajesit këtë herë i ka pëlqyer që të ndajë me ndjekësit dicka më tepër se zakonisht.

Duket se ai na ka dhënë një shenjë përmes një Instastory që ka ndarë me ndjekësit.

Flori ka postuar një foto në të cilën dallojmë krahun e tij me tatuazh pranë një supi femre të veshur me ngjyrën e ëmbël pink.

Kush të jetë vallë shoqëruesja e tij këtë radhë? /albeu.com/
Shtuar më 26/04/2018, ora 23:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori