Flori dhe Kejsi të lidhur? Del fotoja që ngjall më shumë dyshimet (FOTO LAJM)

Bëri shumë përshtyje sjellja e Flori Mumajesit ndaj Kejsi Tolës, aq sa u përfol se ata ishin në një lidhje.

Por mesa duket Flori nuk ka ndërmend t'i ndalë provokimet.

Këtë herë ai ka publikuar foton e Kejsitstudio dhe e ka shoqëruar me një zemër.

Kaq ka mjaftuar që fansat të kenë edhe më shumë dyshime se këngëtarët janë në një lidhje. /albeu.com/
Shtuar më 14/12/2018, ora 20:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori