Flokët i ndërron gjithmonë, por këtë detaj Tayna nuk e heq (FOTO LAJM)

ayna është një nga reperet më të njohura e të komentuara të momentit, si për karrierën edhe për ‘look-un’ e saj.

Që prej publikimit të këngës ‘Columbiana’ dhe suksesit që ajo hasi, Tayna ka sjellë projekte të ndryshme muzikore, duke u kthyer në një nga këngëtaret më të preferuara.

Ajo publikon herë pas here në llogarinë e saj në ‘Instagram’, momente nga përditshmëria me miqtë apo videoklipet që ka sjellë në periudha të ndryshme shkruan who.

Nëse do të shihni me vëmendje postimet e 22-vjeçares, do të dalloni se aksesori që nuk ndan asnjëherë nga vetja, janë kapelet.

Shtuar më 15/03/2019, ora 16:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori