"Flirt" mes Gas Pajës dhe Renato Mekollit pas aktori e imitoi në "Portokalli" (FOTO LAJM)
Të gjithë kanë qeshur me Gazin kur imitoi mjaft mirë Renaton kur u bërtiste konkurrentëve të “Hell’s Kitchen”, duke thyer pjata e duke krijuar tension në emision.

Por ditën e sotme Gazi është përballur me shefin e kuzhinës. Ajo ka publikuar dy foto në profilin e tij në “Instagram”, ku shfaqen së bashku.

“A e di çfarë më tha?”, shkruan Gazi në postimin ku etiketon Renato Mekollin.

Ndërkohë ky i fundit në foton që ka publikuar në “Instagram” ku është së bashku me aktorin, shkruan: “Ka tolerancë fetare, por ka edhe tolerancë artistike 😊 @gazpaja më në fund kam gjetur sozinë time që të çlirohem nga kaq shumë angazhime që kam”.
Shtuar më 01/11/2018, ora 15:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori