Flet gruaja e shokuar nga Beyonce dhe Jay-Z: “Ja çfarë mendova kur i pash”
Susan Monaghan është gruaja, foto e së cilës u bë virale dhe u shndërrua në qindra meme kur pa në hollin e një hoteli çiftin e famshëm Beyonce dhe Jay-Z.

Ajo po qëndronte në hotelin e New York për të festuar ditëlindjen e mbesës së saj kur papritmas ndeshet me çiftin e famshëm dhe jep këtë shikim qesharak siç edhe shihet në foto.

“Mu duk sikur pash një ëngjëll”– u shpreh ajo në një intervistë për “The Boston Globe”. Susan i bëri shumë përshtypje sesa të bukur dukeshin ata dhe në të njejtën kohë mendonte se askush nuk do ta besonte se ajo i kishte parë.

Beyonce më vështroi sikur donte të thoshte se gjithçka do të shkojë mir딖 ka qenë një tjetër koment i gruas që ka shkrirë së qeshuri mijëra njerëz.
Shtuar më 01/02/2018, ora 16:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori