Flet "Berlusconi shqiptar": Nuk dua të më njohin si ish i dashuri... (FOTO & VIDEO)

Fatmir Hysnebelliu, djali i vetëm i biznesmenit Irfan Hysenbelliu ka qenë në qendër të vëmendjes ditët e fundit pasi u bë personazh në një emision në televizonin italian Rai 2.

I ftuar në emisionin Oktapod të Turjan Hyskës ai ka folur hapur për të gjitha, raportet me familjen, babain, ish të dashurën, me paratë edhe futbollin.

I pyetur nga Turi se a do ta linte jetën e luksit për të luajtur me Juventusin, skuadrën e tij të preferuar ai i është përgjigjur se një vit më parë mund t a bëntë por tani është shumë i zënë duke u marrë me bizneset.


Ndërsa i pyetur se si do të donte që të njihej, si djali i babit, si fashionist, si futbollist apo si ish i dashuri i Anxhelina Hadergjonajt? Ai është shprehur se do të donte të njihej më mirë si ish futbollist. Nuk i pëlqen si ish i dashuri i Anxhelinës, ajo që ka pasur me të ka kaluar dhe tani janë shumë miq, tregon ai.

Fatmiri është shprehur se është single dhe ka ndërmend të martohet rreth të 30-tave, nëse e gjen personin e duhur./ Albeu.com/


Shtuar më 04/03/2017, ora 15:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori