Flaka Krelani guxon me flokët, ja risia e radhës (FOTO LAJM)

Flaka Krelani është tashmë e njohur për stilin e saj të veçantë, e ndërsa qëndron në koherencë të plotë me trendet më të fundit. Së fundmi, ajo ka marrë guximin që të realizoj një model flokësh shumë të veçantë, së cilës në fakt dhe i shkon shumë.

Ende nuk dimë se nga çfarë është frymëzuar këngëtarja nga ky stil, ndërsa atë e shohim gjithmonë me risi. Flaka Krelani përpos zërit potent, njihet edhe si një nga këngëtaret më të guximshme të skenës shqiptare, përsa i përket look-ut. /albeu.com/
Shtuar më 19/09/2014, ora 09:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori