Fjorentina e Big Brother lë nam, nuk di as të shkruajë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Fjorentina Halili është një nga ish-banoret e Big Brother e cila shkaktoi shumë polemika brenda shtëpisë për shkak të xhelozisë ndaj vajzave të tjera, gjatë lidhjes me Olsin.

Por ka vetëm pak ditë që çifti i Big Brother 9, Olsi dhe Fiorentina i kanë dhënë fund lidhjes dhe mesa duket të dy e kanë marrë veten shumë shpejt nga kjo ndarje shkruan albeu.com.

Fjoretina ka publikuar në rrjetin social Instagram një story me njëfoto ku shkruan : “Gjithmonë e kam harritur atë që kam dashure. Surprizat po vijne ngelet vetëm për tu parë,”

Por ajo që bie në sy është drejtëshkrimi shumë i dobët në të shkruar e Fjorentinës.

Edhe në postimet e mëparshme ajo ka shkruar gjithmonë me gabime. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2017, ora 13:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori