Fjolla Morinës i duket vetja si Kim Kardashian
Fjolla Morina
Gjithmonë ka dashur të tërheqë vëmendjen me pozime të nxehta. Këngëtarja kosovare Fjolla Morina nuk shquhet për ndonjë aftësi vokale apo për ndonjë hit që do të mbahet mend ndonjëherë. Vetëm se me anë të trupit dhe linjave seksi ka bërë emër në skenën shqiptare, shkruan Panorama plus e Titanës.

Edhe këtë radhë ajo vjen me një sesion të nxehtë që e ka realizuar këto ditë, ndërkohë që mundohet të krahasohet me Kim Kardashian, vajza e cila po çmend botën me paraqitjet e saja.
Shtuar më 30/09/2012, ora 17:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori