Fjolla Morina: Të dashurin e kam xheloz. Planet për martesë....(FOTO LAJM)

Këngëtarja seksi nga Kosova, Fjolla Morina, prej javësh ka marrë vëmëndjen e publikut teksa ka performuar në "Dance with Me".

Ajo është shprehur në një intervistë të fundit se e ka shijuar në maksimum këtë eksperiencë dhe mbi të gjitha ka krijar shumë miqësi të ngushta.

Ajo ka rrëfyer këtë eksperiencë të jashtëzakondshme në një intervistë për "Bluetooth", ku ka vlerësuar me të veçantin raportin me Nardin dhe Gretën.

Këngëtarja është ndalur edhe tek muzika, për të cilën thotë se për shkak të angazhimeve, ajo e la lënë pas dore. Megjithatë ajo premton se së shpejti do ta shohim të punojë fort për projekte të reja muzikore.

Për kërshërine e të gjithë fansave, ajo ka premtuar se sapo të mbarojë spektakli, ajo do të lançojë klipin e saj më të ri.

Ndonëse e kishte në plan ta bënte në muajin nëntor, ajo premton se shumë shpejt do të vijë një klip i ri.

E pyetur nëse ajo është single, këngëtarja ka thënë: "Jam ok". Ajo ka thënë me tej se ka një lidhje, madje prej shumë kohësh, por se është ende herët për të menduar për një dasmë.

Fjolla Morina kërkon momentalisht ti dedikohet familjes dhe të pushojë për një farë kohe, pasi kjo kohë ka qënë plot e ngjeshur për shkak të spektaklit.

Bukuroshja ka zbuluar më tej se i dashuri nuk është nga Tirana dhe se ai bëhet shumë xheloz kur shikon Fjollën seksi në ekran. /albeu.com/

Shtuar më 03/12/2016, ora 16:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori