Fjolla Morina pa të brendshme uron nga shtrati me dy djem të zhveshur (FOTO LAJM)

Fjolla Morina është një nga këngëtaret më të komentuara në showbizin shqiptar për shkak të fotove tejet provokuese që publikon në rrjetet sociale.

Në këtë ditë të fundit të vitit 2018, ylli shqiptar ka bërë një urim tejet special.

Fjolla shihet në shtrat e zhveshur me dy meshkuj dhe krahas fotos shkruan: Gëzuar vitin e ri! Dy janë më mirë se një!
Shtuar më 01/01/2019, ora 13:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori