Fjolla Morina në "shoqërinë" e Stresit
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Duket se Fjolla Morina nuk ka qenë aq e përgatitur për zhurmën që do krijonte kënga e saj "Fucking Bitch", një këngë që ka zgjuar debat të ashpër për shkak të tekstit, fabulës dhe versionit të videos ku këngëtarja e njohur Fjolla Morina është rikthyer me një projekt muzikor nën produksion të Flori Mumajesit.

Kënga e saj është krahasuar me këngën e Vali Corleones, që ia punoi këngëtari Blero, për shkak se ka pak tekst dhe është e gjitha këngë house për clube.

Ndërkohë, pasi ka qenë e fttuar në emisionin Zonë e Lirë të Arian Çanit, ajo ka bëjë pak jetë nate në "Magic 4″ në shoqërinë e Stresit.

Duket dhe nga fotot se janë ndier shumë pranë njëri-tjetrit, ndërsa kanë qëndruar gjithë kohës bashkë.
Shtuar më 30/12/2012, ora 18:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.