Fituesi i Eurovizionit fshin foton pas kërcënimit të shqiptarëve
Pasi shqiptarët përcollën një sërë fyerjesh kundrejt fituesit të Eurovizionit, pasi ai kishte vendosur këmbët mbi flamurin shqiptar, këngëtari është detyruar që të fshijë foton.

Ai është detyruar që të fshijë foton nga komentet negative të shqiptarëve. Fituesi i këtij viti, gjatë provave ka gjetur kohë të pushojë dhe mbi të gjitha të vendosë këmbët e tij mbi flamurin e Shqipërisë. /albeu.com/
Shtuar më 25/05/2015, ora 11:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori