Fitoi çmimin "Magjia e Parë", Olsi Bylyku shkrin së qeshuri sallën

Kënga Magjike sot shënon finalen.

Ndërkohë që janë shpërndarë disa nga cmimet kryesore, salla është shkrirë së qeshuri kur në skenë ka dalë Olsi Bylyku dhe Lorenc Hasrama.

Ai fitoi cmimin "Magjia e Parë".

Por teksa Arditi tregoi se Olsit i kishte thënë se nuk kishte fituar, pasi kishte fituar Uendi Mancaku reasgimi i Olsit ka shkaktuar të qeshuara.

"Me thënë të drejtën mu bë qejfi për uendin, por më erdhi shumë keq për veten". /albeu.com.
Shtuar më 08/12/2018, ora 22:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori