Fiori Dardha feston ditëlindjen dhe tregon moshën (FOTO LAJM)

Gazetarja Fiori Dardha ka festuar së fundmi një ditë të veçantë për të.

Ajo ka ditëlindjen dhe një foto të postuar në rrjetin e saj socila Facebook, ajo na ka treguar edhe moshën e saj.

Duket se vitet nuk kanë kaluar aspak mbi Fiorin pasi ajo duket shumë rinore dhe tejet simpatike, ndërsa sot ka mbushur 38 vjeçe.

Si duket Fiori e ka vetëm një numer moshën pasi ngjan shumë herë më e re. /albeu.com/
Shtuar më 12/03/2018, ora 15:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori