Fiori Dardha e pakënaqur: Burri me la vetëm 10 mijë lekë për Shën Valentin (FOTO LAJM)

Dita e sotme është dita më e shënuar për të dashuruarit në të gjithë botën. Dhe kësaj feste, nuk i shpëton dot as gazetarja Fiori Dardha.

Me rastin e ditës së të dashuruarve, ajo ka postuar një foto me bashkeshortin e saj dhe me një mesazh shumë të fortë. per rendesine e parave ne nje lidhje.

"Me la 10 mije leke (te vjetra) mbi tavoline. “Merri! Prishi te gjitha” – me tha. Gezuar!" shkruan ajo plot humor.

"P.S: diçitura është për humor. Dashuria e vërtetë nuk ka nevojë as për 10 mijë, as për 100 mijë, as për 1 milion dhe as per 10 milion lekë të vjetra.

Duhen më shumë! PER PORTALET: Eshte SHAKAAAAAA!"- përfundon Fiori Dardha. /albeu.com/

Shtuar më 14/02/2018, ora 10:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori