“Film pa vlera”, Ervini dhe Ermali debatojnë LIVE
Bëri bujë deklarata e Ervin Bejlerit se filmi i Ermal Mamaqit "Dy Gisht Mjaltë" ishte thjesht për lekë dhe pa vlera artistike.

Për këtë aktorët kanë folur LIVE në Xing.

“Të bësh një gjë komerciale do të thotë ti po bën një gjë që po e shet. Dhe që të shitet do të thotë që ti të hedhësh mund, të hedhësh djersë, pra ke lënë edhe shpirtin aty që ta shesësh. U keqkuptua. Një film është komcerial sepse di të shitet dhe shitet bukur”, u shpreh Ervini.

“S’ta kam marrë për keq”, i tha Ermali duke e mbyllur këtë debat. /albeu.com/
Shtuar më 30/03/2019, ora 22:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori