Sulm në Norvergji, autori i armatosur rrëmben auto ambulancën dhe shtyp këmbësorët
"Fiks Fare" thyen traditën, velinat nuk duken më si më parë (FOTO LAJM)

Të gjitha vitet e shkuara traditae Fiks Fare , emisionit investgativ në Top Channel ak qenë që të mbajë dy velina, një bjonde dhe një brune.

Por me fillimin e sezonit të ri televiziv ‘Fiks Fare’ ka lënë pas traditën e vjetër.

Ajo që bie në sy është se të dyja vazat që qëndrojnë krah moderatorëve Dori dhe Devis janë brune dhe me flokë të shkurtra.

Velinat e reja quhen Vangji Telo dhe Sonja Cemeri , imazhi i të cilave do të shoqërojë programin përgjatë gjithë sezonit. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2017, ora 14:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori