"Fiks Fare", Fjoralba Dardha zëvëndëson Saimirin (FOTO LAJM)

Saimir Kodra
Sajmir Kodra nuk do të jetë më prezantues i emisionit "Fiks Fare". Ai ka marrë një ofertë shumë të mirë nga "Agon Channel", i cili i ofron 12 mijë euro në muaj. Dhe me largimin e tij Top Channel e ka gjetur tashmë zëvendësuesin e tij, që do të jetë një vajzë, Fjoralba Dardha, ose siç njihet ndryshe si vajza e emisionit "Bla Bla Bla".

Deri tani emisionin "Fiks Fare" nuk e ka drejtuar asnjë në përjashtim të provës së zëvendësimit të Sajmirit dhe Doktorit (Genti Pjetri) nga Armir Shkurtri dhe Koseta Bakiu, provë e cila rezultoi e dështuar. /albeu.com/

Shtuar më 01/10/2013, ora 14:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori