Fifi publikon këngën me titull "Indiane" (VIDEO)
Filloreta Raçi e njohur si Fifi së fundi ka bërë bujë në skenën muzikore me hitin e saj të ri. Pas suksesit me projektin e saj të fundit "Zogo", project ky ripërpunim i një kënge të vjetër këngëtarja solli këngëne e re të titulluar "Indiane".

Ajo këtu shfaqet me një stil shumë të vecantë si në dukje por edhe në këndim.Tekstin e këngës si gjithnjë e ka shkruar ajo vet dhe për muzikën edhe kujdesur Kledi Bahiti.Këngën dhe videoklipin mund ta ndiqni më poshtë.
Shtuar më 15/07/2019, ora 21:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori