Fifi, mish me dy sy! Skandalizon postimi i Florit në Instagram (FOTO LAJM)

Disa video, një afrimitet mes tyre si edhe miqtë që flisnin bëri që të mendohej se Fifi dhe Flori ishin lidhur me njeri-tjetrin.

Pak javë më parë, Fifi do të shprehej në media se miqësia mes tyre ishte e fortë dhe se duheshin ende.

"Besoj që është pak si shumë private si temë… por gjithsesi neve besoj se jemi miq me Florin dhe duhemi akoma", tha ajo atehere.

Këngëtari ka hedhur dyshime mbi një postim të fundit në Instagram.

Në instastory ai kishte postuar bisedën me një person tjetër që fliste për Fifin dhe e cilësonte këtë të fundit si mish me dy sy.

Shtuar më 09/02/2019, ora 10:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori