Fifi ia ngre nervat Luanës? Prisni ta shihni si e imiton moderatoren! (VIDEO)
Një ditë pas festivalit "Kënga Magjike" që u mbajt dje mbrëma, këngëtarja Fifi ishte e ftuar në emisionin e Top Channel, "E Diell", ku foli për mjaft gjëra interesante, mes të cilave edhe për marrëdhënien e saj me Luana Vjollcën.

Këngëtarja u pyet nëse ndodh që ndonjëherë t’ia ngrejë nervat moderatores, por ajo e mohoi këtë gjë për të thënë se në vend që t’ia ngrejë nervat asaj, e bën për të qeshur.

Fifi madje kërkoi që ta imitojë Luanën duke kërcyer si ajo dhe kënduar, dhe videoja është epike!

Mos e humbisni!
Shtuar më 09/12/2019, ora 09:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori