Fifi i tregon të gjitha: 3 arsyet pse zihet me të dashurin (FOTO LAJM)

Filloreta Raci ose siç njihet me emrin e artit Fifi është një nga këngëtaret më të sukseshme të momentit.

Së fundmi, ajo ka qenë e ftuar në emisionin ‘N’drrimi i natës’, ku ka folur në lidhje me jetën private dhe atë profesionale.

Në lojën “Haje ose thuaje”, këngëtares i është kërkuar të listojë tre arsyet pse zihet më së shumti me të dashurin.

“Për followers-at në Instagram, sepse ai ka ndjekur një “x” vajzë, pse nuk ka hapur telefonin dhe pse nuk ka kthyer mesazhet. Janë bazike, por edhe tek unë ndodhin.” tha këngëtarja.
Shtuar më 01/12/2020, ora 13:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori