Fifi e thotë troç: Ai për mua ka vdekur!
Pëlqej
Këngëtarja e njohur Fifi, ka krijuar një nga baladat më të bukura dhe të ndjera të Kënga Magjike.

Kënga “Zhurmë” e Fifit numëron më shumë se dy milion klikime edhe në You Tube.

Por balada e saj u komentua edhe si një projekt personal, që Fifi ia kishte kushtuar ish partnerit të saj dhe përgjigjen e ka dhënë vet këngëtarja.

E pyetur në backstage-in e Kënga Magjike se çfarë bëhej me djalin që i kishte kushtuar këngën, Fifi ka thënë, “Se di… ka vdekur. Domenthënë ka vdekur për mua”. /albeu.com/
Shtuar më 07/12/2017, ora 10:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori