Feston ditëlindjen, Ledri Vula shpreh publikisht dëshirën e madhe (FOTO LAJM)

Një ndër reperët më të famshëm shqiptar feston sot ditëlindjen e tij të 34.

Ledri Vula ka shprehur në Instagram se për këtë vit ka vetëm një dëshirë dhe ajo është të ketë koncerte.

"Dëshira ime për këtë vit është mu kthy n'koncert e ma jau pa durt nalt 1010", shkruan Ledri.

Kujtojmë se rej pak muajsh Ledri ka konfirmuar lidhjen e tij me Sara Hoxhën që po përflitet kohët e fundit se është në pritje të ëmbël./albeu.com
Shtuar më 10/07/2020, ora 12:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori