Feston ditëlindjen, Albëria uron të bijën me fjalët speciale (FOTO LAJM)

Anxhelina Hadërgjonaj feston sot 27-vjetorin e saj dhe urimin më të bukur e ka marrë nga e ëma, këngëtarja Albërije Hadërgjonaj, e cila ka kujtuar një udhëtim me të bijën në ‘Disney Land’.

“Gezuar ditelindjen e vogla e mamit @anxhelina Ti u rrite dhe tani ti je ajo qe na perkedhel te gjitheve sepse ty Zoti te solli ne jet per ti dhene kuptim jetes,dashuris dhe respektit!!!
Faleminderit qe kurre nuk me merzite..Ti je bekim❤️
Të uroj shumë vite të mbushura me shëndet, dashuri, gëzim dhe prosperitet.
TE DUA SHUUUME!
#tbphoto”, ka shkruar Hadërgjonaj në foton ku vështirë ta dallosh ndryshimin nga e ëma dhe e bija që janë të dyja shumë seksi.

Albërije duhet ta ketë përkëdhelur dhe me ndonjë dhuratë të veçantë Anxhelinën, për të cilën ka treguar se kujdeset gjithmonë maksimalisht edhe kur ndodhet larg saj.

Shtuar më 02/12/2020, ora 15:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori