Festoi ditëlindjen, s'do ta besoni sa vjeç mbushi aktori i famshëm i "I vetëm në shtëpi" (FOTO LAJM)

Ju kujtohet fëmija çapkën, i cili ndaloi disa burra që të vidhnin shtëpinë e tij? Sigurisht që po, madje ju kujtohet edhe fytyra e tij e ëmbël.

Por do të habiteni se sa vjeç ka mbushur ai një ditë më parë. Aktori i njohur, Macaulay Cuklkin, të cilit pas suksesit në filmin “Home Alone” (I vetëm në shtëpi), jeta i mori një rrjedhë komplet tjetër, ka mbushur 40 vjeç.

Aktori gjithmonë ka pretenduar se familja e ka përdorur suksesin e tij, madje ai vetë asokohe deklaroi në një intervistë se babai po i shfrytëzonte pasurinë.

Ndërsa në 18-at e tij, Macaulay u kap pas një jete të varur nga drogat dhe pijet alkoolike, gjë e cila do të hidhte në erë karrierën e atij që quhej pa drojë e ardhmja e “Hoëllyëood-it”.Shtuar më 27/08/2020, ora 14:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori