Festë private me miqtë, pamjet intime brenda super ditëlindjes së Ingrit Gjonit

Këngëtarja e njohur Ingrit Gjoni ka festuar 36-vjetorin e saj të lindjes.

Së bashku me miq e familjarë, ajo e ka pritur mesnatën në ambientin e vilës së saj luksoze, ku kanë festuar deri në orët e para të mëngjesit.

Miqtw e saj e kanw surprizuar Ingritin me një tortë të veçantë dhe gjithashtu këngëtarja u surprizua nga një balerinë belly-dancer, e cila e ndezi atmosferën. /albeu.com/
Shtuar më 24/12/2018, ora 11:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori