Festë e "çmendur" dhe të ftuar VIP, brenda ditëlindjes së Samanta Karavellës (FOTO LAJM)

Mbrëmë Samanta Karavello festoi ditëlindjen.

Për këngëtaren ishte organizuar një festë ku të ftuar ishin miqt e saj më të mirë.

Ka qenë Enca ajo e cila ka publikuar disa pamje nga kjo festë mbrëmë.

E po në ditëlindjen e saj, Samanta Karavello lansoi dhe projektin e ri në bashkëpunim me Skerdin.

“N.K.N” mban titullin kjo këngë mjaft ritmike e cila do të na shoqërojë gjatë verës.
Shtuar më 09/07/2020, ora 11:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori