Festë beqarie për të bukurën e dheut, së shpejti drejt altarit (FOTO LAJM)

Ashtu sikundër paralajmëroi dhe aktori i humorit, Gaz Paja martesa e tij me të dashurën e zemrës do të kurorëzohej shumë shpejt.

E bukura e dheut paska shijuar momentet e fundit të beqarisë, me shoqërinë e mikeshat e saj buzë detit.

E veshur me të bardha ku sipër shkruhej "Nusja e ardhshme", Ira duket kaq e lumtur.

Mesa duket dasma është fare pranë./albeu.com/

Shtuar më 27/05/2019, ora 11:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori