Festa luksoze e ditëlindjes së Getit (FOTO LAJM)

Getoar Selimi, më 3 korrik ka festuar ditëlindjen e 35-të
Ditëlindjen reperi e ka festuarbashku me të dashurën e tij Marinën dhe me familjen e madhe të labelit “Babastars”.

Të gjithë së bashku ishin kujdesur që këtë ditë ta bënin sa më të bukur për udhëheqësin e tyre.

Para pak minutash, Geti në llogarinë e tij në ‘Instagram’, ka publikuar disa foto nga ditëlindja e tij.

Se kush mori pjesë, e kuptoni duke shfletuar galerinë. /albeu.com/

Shtuar më 05/07/2017, ora 16:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori