Ferri vazhdon, Renato hedh në kosh brumin e djemve (VIDEO)
Jo vetëm vajzat, por edhe djemtë kanë marrë ulërimat e tyre sot, nga shefi Renato.

Ata kanë qenë duke tnetuar të përgatisin një brumë,por pa ia dalë dot dhe kjo ka acaruar shumë Renaton.

Ai është tensionuar dhe e ka hedhur bruminkosh.

"Ky nuk është brunmë"-ka ulëritur ai. /albeu.com/
Shtuar më 26/10/2018, ora 23:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori