Fero ndërpret kontratën "On Records", çfarë e shtyu reperin të marrë këtë vendim (FOTO LAJM)
Reperi i njohur Fero, pak minuta më parë me anë të një postimi në Intagram ka lajmëruar të gjithë fansat se nuk është më pjesë e "On Record".

Pas 2 vitesh në skenë dhe pjesë e grupit “On Records”, Fero ka vendosur të ndërpresë kontratën dhe të jetë tashmë një artist të pavarur.

Ai shprehet se tashme do të vijojë karierën si një reper i pavaruar dhe gjithcka me kompaninë është mbyllur miqësisht.

Posimi i plotë o Feros

Fansa, Dashamir, Miq te dashur dua te ju lajmroj qe nga sot kemi perfunduar kontrata me kompani dhe nuk jam pjes e "On Records" ku mund te ndiqni miqsisht me nje marveshje te re ku une do te vazhdoj si nje Artist i pamvarur. Por dhe On Records ka të drejtuar për rezervimin e të dhënave për mua. Faleminderoj Fansat për përkrahje dhe një ashtu

Shtuar më 21/08/2019, ora 15:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori