Fero hakmerret ndaj atyre që e rrahën, por përfundon në burg
Pëlqej
Pak orë më vonë, zëdhënësja e Policisë së Kosovës, Flora Ahmeti ka thënë për "lajmi.net" se Fero dhe dy personat e tjerë të dyshuar janë dërguar në qendrën e mbajtjes për 48 orë.

“Tre personave të dyshuar nga prokurori i shtetit u është shqiptuar masa e ndalimit, të njëjtit do të dërgohen në qendrën e mbajtjes për 48 orë” ka thënë Ahmeti.

Nuk ka vonuar shumë dhe në internet po qarkullon një video e Feros gjatë qëndrimit në qeli shkruan xing.al.

Reperi siç duket ka qenë në video live. "Ma mirë me nejt n’burg se n’spital apo jo Met", dëgjohet të thotë Fero.
Shtuar më 22/03/2018, ora 23:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori