Fenomeni i OTR, fotot më pikante të Oriola Marashit (FOTO LAJM)

Ajo është një nga modelet më seksi shqiptare dhe një ndër më të kërkuarat në treg e pas daljes në videklipin “Mama” e bashkimit me grupin “OTR” fama e saj u rrit ndjeshëm.

Të themi të drejtën ajo di si t’i trajtojë ndjekësit e saj me fotot seksi dhe këtë e bën tashmë në mënyrë sistematike.

Shumë nga fotografitë e modeles kanë shkaktuar shumë komente por mesa duket Oriola e ka gjetur pikën e dobët të publikut shqiptar.

Foto më pikante mund ti gjeni në galerinë që shoqëron këtë lajm. /albeu.com/
Shtuar më 01/03/2018, ora 23:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori