Femrat që u veshën më mirë këtë javë (FOTO-LAJM)

Kim Kardashian, e cila u shfaq e hijshme dhe e thjeshtë, me një fustan të zi
Mediat amerikane kanë vendosur në krye të listës javore me femrat të cilat u veshën mirë Kim Kardashian, e cila u shfaq e hijshme dhe e thjeshtë, me një fustan të zi.


Më pas vjen Oprah Winfrey, që befasoi me një fustan me ngjyrë te gjelbër smeraldi, që tregonte belin e saj. Këngëtarja e re Taylor Swift, u rendit në listën veshjeve të qëlluara, pasi mjeshtërisht i kishte shtuar lakesa figurës se saj të dobët me një fustan në formë tulipani. /albeu.com/
Shtuar më 13/10/2012, ora 10:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori