Femra që preken dhe puthen, klipi i fundit i Noizy-t është flakë fare (VIDEO)
Pak minuta më parë Noizy ka hedhur në treg këngën e tij në bashkëpunim me dy artistë të huaj.

Kënga mban titullin “Colpo Grosso” dhe që në minutat e para të publikimit ka rrëmbyer vëmendjen e publikut.

Kënga sigurisht është shoqëruar edhe me videoklip dhe në të ka skena të nxehta me femra.

Ato puthen dhe përkëdhelen me njëra-tjetrën dhe sigurish ndonjëherë padashje prekin edhe reperët.

Pjesën e tij të tekstit Noizy e këndon në shqip dhe e ndërthur me disa fjalë anglisht.

Shtuar më 18/10/2019, ora 17:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori