Fëmijët do të qajnë kur të rriten, emrat më të çuditshëm që i vunë VIP-at
Pëlqej
Që kur Gwyneth Paltrow dhe Chris Martin vendosën ta quajnë vajzën e tyre të parë Apple (Mollë), emrat e çuditshëm për fëmijë vetëm janë shtuar.

Së fundi, Cardi B e quajti vajzën e saj Kulture (Kulturë). Në listën e mëposhtme gjeni çdo emër të çuditshëm, të pazakontë dhe tejet origjinal që njerëzit e famshëm konsideruan të denjë për fëmijët e tyre.

Lucky Blue Smith dhe Stormi Bree e quajtën vajzën e tyre Gravity (gravitet)

Kal-El, djali i Nicolas Cage dhe Alice Kim

Vajza e Chrissy Teigen dhe John Legend quhet Luna Simone

Pilot Inspektor, djal i Jason Lee dhe Beth Riesgraf

Fëmijët e Gavin Rossdale dhe Gwen Stefani quhen Apollo Bowie Flynn, Kingston james McGregor dhe Zuma Nesta Rock.

Rocket (raketë), Racer (garues), Rebel (rebel), Rogue (i papërmbajtur) dhe Rhiannon, fëmijët e Robert Rodriguez dhe Elizabeth Avellán shkruan anabel.

Natalie Portman dhe Benjamin Millepied e quajtën djalin e tyre Aleph

Bear Blu (arush blu), djali i Christopher Jarecki dhe Alicia Silverstone

Cardi B dhe Offset e quajtën fëmijën e tyre të parë Kulture Kiari

Nick Cannon dhe Mariah Carey me fëmijët e tyre Moroccan (maroken) dhe Monroe

Reign (sundim), djali i Scott Disick dhe Kourney Kardashian

Kate Winslet dhe Ned Rocknroll e quajtën djalin e tyre Bear Blaze (arush flakë)

Gwyneth Paltroë dhe vajza e saj, Apple (molla) me Chris Martin

North (veriu), Saint (shenjt) dhe Chicago, fëmijët e Kim Kardashian dhe Kanye West

Adam Levine dhe Behati Prinsloo i quajtën fëmijët e tyre Gio Grace (hijeshi gio) dhe Dusty Rose (trëndafil i pluhurosur)

Autumn (vjeshta), Sonnet (sonet) dhe True (e vërtetë), fëmijët e Forest Whitaker dhe Keisha Nash Whitaker

Stormi (stuhi) vajza e Kylie Jenner dhe Travis Scott
Shtuar më 12/07/2018, ora 16:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori