Fejohet këngëtarja miliardere, kush është mashkulli që i ka marrë mendjen (FOTO LAJM)

Miliarderja Paris Hilton i ka dhënë fund beqarisë, duke u fejuar me të dashurin e saj Chris Zylka.

Sipërmarrësja 36-vjeçare e konfirmoi fejesën e saj me një fotografi të publikuar në Twitter, pasi aktori i kishte propozuar në një udhëtim në Aspen të Colorados.

“Jam e lumtur për fejesën me dashurinë e jetës sime dhe me shokun tim më të mirë. Kurrë nuk jam ndier më e lumtur, e sigurt dhe e dashuruar. Ai është i përkryer për mua dhe tregoi se përrallat ekzistojnë”, ka shkruar Hilton.

Chris Zylka ka luajtur në filmat “The Leftovers” dhe “The Amazing Spider-Man”. /albeu.com/
Shtuar më 03/01/2018, ora 09:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori