Fejohen pas 4 vitesh lidhje dy ish lojtarët e "Big Brother"
Çifti më i përfolur në "Big Brother 4" Ogren Balluku dhe Neda Karafili, pak ditë më parë kanë shpallur zyrtarisht fejesën. Mësohet se ata planifikojnë ceremoni martese verën tjetër.

Ata prej një viti bashkëjetojnë, duke kaluar një sprovë para se të hedhin hapin e madh. Në këto vite "Big Brother", ata duket që nuk patën një histori kalimtare, duke dëshmuar se lidhja funksionoi mësë miri. /albeu.com/
Shtuar më 25/08/2014, ora 11:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori