Fejesa me Klevin, Soni flet për raportin me vjehrrën
Pëlqej
Sonte, Soni Malaj i është përgjigjur pyetjeve të fëmijëe në Kurth me Piter Panin, duke zbuluar detaje të pathëna më parë.

Kështu ajo iu përgjigj edhe pyetjes që të gjithë duan të dinë.

“Si shkon me vjehrrën?” ishte pyetja e drejtpërdrejtë për të që iu bë nga fëmijët dhe përgjigjja e këngëtares, me siguri, i ka pëlqyer shumë edhe vjehrrës së saj:

“Është fat i madh kur ke prindër të mirë, por kur ke edhe një vjehrrë të mirë, është fat edhe më i madh. Unë kam një vjehrrë shumë të mirë dhe jam shumë e kënaqur… “ – tha këngëtarja. /albeu.com/
Shtuar më 23/04/2018, ora 23:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori