Feja "detyron" Drew Barrymore të heqë tatuazhet
Përkushtimi në fenë hebraike ka bërë që aktorja hollivudiane Drew Barrymore të heqë gjashtë tatuazhe që ajo ka në trup. “Drew po piqet dhe po bëhet shumë konservatore”, theksoi një mik i saj për ‘The Sun’.37-vjeçarja, e cila është martuar në qershor të vitit të kaluar, ka vendosur të rrisë vajzën e saj 4-muajshe me rregullat e kësaj feje, një prej të cilave ndalon vizatimin e trupit.
Shtuar më 18/02/2013, ora 15:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori